Contact us

Load

Není špatného počasí, pouze špatného vybavení

ODOLNÍ SPÍNAČE APEM - VYBEVENÍ PRO VŠECHNY PODMÍNKY

Představujeme vám rozsáhlou škálu možností, jak dokonale vybavit váš výrobek pro všechny podmínky, kterým může být vystaven. Podobně jako si při výletech do přírody vybíráte vhodné vybavení, zasluhuje i váš výrobek optimální ochranu a plnou funkčnost v každém prostředí.

 

Vstupte do naší rozmanité nabídky krytí a řešení pro náročná prostředí. Od schopnosti zabraňovat pronikání nečistot v prašných podmínkách, přes odolnost vůči náročným čistícím procesům, až po spínače, které odolávají i hrubému zacházení – všechny tyto vlastnosti jsou běžnou součástí produktů od APEM, na které se můžete spolehnout.

DEJTE MU PLÁŠTĚNKU

Proti nečistotám, vlhkosti a zamrzání doporučujeme krytky spínačů a malých spínačových joysticků. Ty nejen tyto spínače chrání, ale zvyšují také jejich ergonomii a estetický vzhled.

DO DEŠTĚ A ŠPÍNY

Naše panelová tlačítka s krytím IP67 jsou navržena tak, aby odolávala nepříznivým povětrnostním podmínkám. Zamezují vniknutí nečistot a vlhkosti. Pro další ochranu lze využít krytky.

DO MRAZU

Pokud budou vaše zařízení vystavena mrazu, je důležité zajistit, aby se hmatníky nemohly zablokovat. K tomu slouží membránové hmatníky nebo odtoky, které umožňují volný pohyb hmatníku i v nízkých teplotách.

NASAĎTE MU KAPUCI

Pro ochranu proti náhodnému sepnutí doporučujeme použít bezpečnostní krytky.

KRYTÍ I PROTI LEVÉMU HÁKU

Naše odolné antivandal spínače s průměrem 19 mm nabízejí krytí panelu IP65 a jsou vybaveny různobarevnými krytkami, které zabraňují pronikání nečistot do spínače.

PIEZO A KAPACITNÍ SPÍNAČE

Pokud hledáte výrobky, které jsou kryté a to až po IP69K, pak jsou pro vás ideální piezo a kapacitní spínače.

JOYSTICKY APEM

Většina joysticků u naší nabídky má krytí IP67, což zajišťuje jejich spolehlivou funkci i v náročných podmínkách.

Log In

Forgot your password? Don't worry. We will send you a new one.
Not registered yet? Create new account