Contact us

Load

Svítidla GROOVE

Lineární svítidlo GROOVE od italského výrobce ESSE-CI vyniká širokou variabilitou montáže, čímž se stává ideální volbou pro nejrůznější projekty - od kancelářských prostor přes prodejny až po školy.

VÝHODY

VARIABILITA MONTÁŽE

Svítidlo GROOVE je navrženo tak, aby vyhovovalo různým montážním požadavkům. Můžete ho zavěsit, přisadit nebo zabudovat do podhledu, což dává architektům a designérům maximální flexibilitu při plánování osvětlení.

VÝKONNÁ LED TECHNOLOGIE

Svítidlo GROOVE je vybaveno nejmodernější LED technologií, což zajišťuje efektivní a kvalitní osvětlení. Můžete si vybrat mezi přímým nebo obousměrným rozptylem světla podle vašich potřeb.

ROZMANITÉ MOŽNOSTI OSVĚTLENÍ

GROOVE nabízí širokou škálu optik, což z něj činí dokonalé řešení pro ambientní osvětlení v komerčních prostředích. Navíc, díky výkonným stavitelným bodovým světlům, je vhodný i pro prodejní a vzdělávací aplikace.

FLEXIBILNÍ DESIGN

K dispozici je mnoho doplňků, které umožňují plné využití kreativity architektů a osvětlovacích designérů. Svítidlo GROOVE se tak stává mimořádně flexibilním nástrojem pro tvorbu osvětlovacího designu.

MOŽNOSTI POUŽITÍ

TECHNICKÉ PARAMETRY

Délky:

Nízký výkon:

Vysoký výkon:

CRI:

Teplota světla:

Životnost:

Krytí:

Difuzor:

Záruka:

od 1133 mm do 3093 mm

24 W (2520 lm) až 66 W (6930 lm)

45W (4725 lm) pro délku 1133 mm

>90

3000K/4000K

L80/B10>50000h

IP40

mikroprismatický nebo opálový

5 let

WWW.ENIKANEWS.CZ

Z NAŠEHO BLOGU...

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ A BEZPEČNOST: ZÁKLADNÍ INFORMACE, KTERÉ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Díky veřejnému osvětlení se cestou domů cítíme bezpečně i po setmění. Dobře vybrané a spravované osvětlení napomáhá nejen chodcům, ale zajišťuje bezpečnost ....

POSEIDON – OVLÁDNĚTE OSVĚTLENÍ A STÍNĚNÍ V KANCELÁŘÍCH, PRŮMYSLU I VEŘEJNÝCH PROSTORECH

Moderní řídicí systém osvětlení a stínění je bezdrátový, energeticky úsporný a snadný na ovládání. Vyvinuly a vyrobily ho zlaté české ručičky ...

Log In

Forgot your password? Don't worry. We will send you a new one.
Not registered yet? Create new account