Contact us

Load

Univerzální DC elektroměr DCT1

S každým rokem stoupá počet elektromobilů na našich silnicích a s ním roste i touha nabíjet je co nejrychleji a efektivněji. Rychlé nabíjení se stalo nezbytným prvkem moderní mobility. Zjednodušuje životy řidičů, kteří chtějí rychle a snadno dobít svá vozidla a pokračovat v cestě.

PŘESNÁ MĚŘENÍ PRO ELEKTRONABÍJEČKY, FOTOVALATICKÉ ELEKTRÁRNY I BATERIOVÁ ÚLOŽIŠTĚ

Pro elektrickou mobilitu, která prochází revolučními změnami, představujeme naše nejnovější řešení - DCT1. Tento výkonný DC elektroměr od renomované společnosti Carlo Gavazzi je určen pro stejnosměrné systémy a nabízí prvotřídní možnosti pro měření energie v rychlonabíječkách.

S přímým připojením až do napětí 1 000 V DC a proudů do 600 A DC, je DCT1 kompaktním elektroměrem, který se pyšní integrovaným komunikačním portem pro rychlé a efektivní připojení k sběrnici Modbus RTU nebo SML.

CERTIFIKOVANÁ SPOLEHLIVOST A VYSOKÁ PŘESNOST

Speciální verze DCT1 jsou dodávány s hodnotícím certifikátem a disponují schopností implementovat 256bitový nebo 384bitový podpis pro komunikaci přes Modbus RTU nebo 384bitovou signaturu při použití SML. Tímto způsobem DCT1 splňuje nejvyšší standardy a je ideální pro instalaci do nabíječek elektrických vozidel, které požadují certifikaci Eichrecht.

MĚŘENÍ ENERGIE V ŠIROKÉM SPEKTRU APLIKACÍ

S DCT1 máte k dispozici výkonný nástroj pro měření energie v rychlonabíječkách, který odpovídá nejmodernějším potřebám elektromobility. Tento produkt však není vhodný pouze pro nabíječky elektromobilů, ale také pro monitorování stejnosměrné energie v mikrosítích, pro rozdělení nákladů v průmyslu pracujícím se stejnosměrným proudem a dokonce i pro velké fotovoltaické elektrárny a bateriové úložiště.

HLAVNÍ VLASTNOSTI DCT1

Snadná instalace a vysoká přesnost

Vše v jednom: integrované měření napětí, napájení a komunikace

Více protokolů: kompatibilní s různými řídicími jednotkami nabíječek

Široký měřicí rozsah a kompaktní design

Log In

Forgot your password? Don't worry. We will send you a new one.
Not registered yet? Create new account