| Manufacturer: Baumer IVO GmbH & Co. KG |
|
| Series: | Hřídel prům. 6 mm |
| Power supply: | 4,75-30VDC |
| Pouzdro: | Prům. 58 mm |
| Connection: | Kabel |
| Rozlišení: | 1024 pulz/ot |
| Ouput: | Push-pull |
| Provedení senzoru: | hřídel prům. 6 mm |
| Number of pieces in package: | 1 |