| Světelný výkon: | 2435 lm |
| Vyzařovací charakteristika: |
Přímá/Nepřímá Asymetrická |
| Materiál: |
Hliník Sklo |
| Příkon svítidla: | 22.5 W |
| Ingress protection: | IP65 |
| Nouzový zdroj: | NE |
| Color: | white |
| Width: | 200 mm |
| Height: | 42 mm |
| Lenght: | 200 mm |
| Třída ochrany (CLASS): | I. |
| Světelný zdroj: | LED |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Type of installation: |
wall-mounted surface mounting |
| Series: | MIMIK 20/30 |
| Power supply: | 220-240 VAC |
| Number of pieces in package: | 1 |