| Manufacturer: Regiolux |
|
| Průběžné zapojení: | ANO |
| Světelný výkon: | 6129 lm |
| Vyzařovací charakteristika: |
Střední Symetrická |
| Materiál: |
Hliník PMMA |
| Příkon svítidla: | 51 W |
| Ingress protection: | IP20 |
| Nouzový zdroj: | NE |
| Color: | white |
| Width: | 354 mm |
| Height: | 62 mm |
| Lenght: | 1548 mm |
| Třída ochrany (CLASS): | I. |
| Světelný zdroj: | LED |
| Teplota chromatičnosti: | 6500 K |
| Type of installation: |
závěsné surface mounting ceiling |
| Dimming: | Yes |
| Power supply: | 230VAC |
| Number of pieces in package: | 1 |
out of stock
Code: 1113128
Price available on request