| Manufacturer: ESSE-CI |
|
| Světelný výkon: | 4158 lm |
| Vyzařovací charakteristika: | Symetrická |
| Materiál: | Hliník |
| Příkon svítidla: | 42 W |
| Ingress protection: | IP40 |
| Nouzový zdroj: | NE |
| Color: | black |
| Width: | 64 mm |
| Height: | 103 mm |
| Lenght: | 1968 mm |
| Třída ochrany (CLASS): | I. |
| Světelný zdroj: | LED |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Type of installation: |
závěsné surface mounting |
| Dimming: | Yes |
| Tloušťka: | 62 |
| Power supply: | 230-240 VAC |
| Number of pieces in package: | 1 |