Contact us

Load

První produkt Eniky PS 1000

 
 
 
 

Český výrobce a distributor

bezdrátových technologií, svítidel a elektro komponentů

 
PS 1000
 

V souvislosti s 30. výročím společnosti ENIKA.CZ bychom Vám rádi představili první produkt, který velkou měrou přispěl k rozvoji naší společnosti.

 

Jedná se o infrapasivní spínač PS 1000 určený k bezdotykovému ovládání el. spotřebičů, který je firmou ENIKA.CZ vyráběn již od roku 1992. Čidlo reaguje na teplotu pohybující se osoby a jeho používáním zamezíte zbytečnému nasvícení prázdných ploch kanceláří, chodeb, schodišť, WC, sklepů, garáží nebo uliček mezi regály. Lze ho použít i pro automatické zapínání ventilátoru nebo na místech se zvýšenými požadavky na hygienu.

 

Maximální pokrytí prostoru 8 metrů, horizontální úhel spínání 90°, spínání pomocí relé, nastavení citlivosti k eliminaci vnějších vlivů, možnost nastavení prahové hladiny osvětlení, kdy má dojít k sepnutí zátěže a možnost nastavení zpoždění vypnutí dělají z tohoto spínače stále velmi poptávaný produkt.

 
PS 1000D

Spínač nabízíme i v provedení pod označením PS 1000D, kdy spínacím prvkem je triak. Tento typ je vhodný u starších instalací pro menší odporové zátěže (není vhodný pro spínání LED).

 
 
O pohybových senzorech více ZDE
 
 
 
 
 
 

ENIKA.CZ, s.r.o. | tel.: +420 493 773 311 | enika@enika.cz

 
 
MailerLite
 

Log In

Forgot your password? Don't worry. We will send you a new one.
Not registered yet? Create new account