| Manufacturer: ESSE-CI |
|
| Světelný výkon: | 1339 lm |
| Vyzařovací charakteristika: |
Střední Symetrická |
| Materiál: | Hliník |
| Příkon svítidla: | 13 W |
| Ingress protection: | IP44 |
| Nouzový zdroj: | NE |
| Color: | white |
| Height: | 80 mm |
| Průměr: | 78 mm |
| Třída ochrany (CLASS): | I. |
| Světelný zdroj: | LED |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Type of installation: |
ceiling built-in |
| Dimming: | Yes |
| Power supply: | 230-240 VAC |
| Number of pieces in package: | 1 |