| Manufacturer: Performance In Lighting |
|
| Recyklační poplatek: | 8 |
| Světelný výkon: | 152 lm |
| Vyzařovací charakteristika: | Asymetrická |
| Materiál: |
Hliník Sklo |
| Příkon svítidla: | 4.5 W |
| Ingress protection: | IP65 |
| Color: | white |
| Width: | 49 mm |
| Height: | 77 mm |
| Lenght: | 107 mm |
| Třída ochrany (CLASS): | I. |
| Světelný zdroj: | LED |
| Teplota chromatičnosti: | 2700 K |
| Type of installation: |
wall-mounted built-in |
| Power supply: | 220-240 VAC |
| Number of pieces in package: | 1 |
out of stock
Code: 1113919
Price available on request