| Manufacturer: Gainta |
|
| Materiál: | ABS |
| Ingress protection: | IP54 |
| Color: | dark gray |
| Width: | 50 mm |
| Height: | 32 mm |
| Lenght: | 90 mm |
| Series: | Tabox |
| Number of pieces in package: | 1 |
TABOX 90x50x16 ABS 94V-0 61.4010001
TABOX 90x50x24 ABS 94V-0 61.4030001
TABOX 90x50x32 ABS 94V-0 61.4040001
TABOX 190x100x40 ABS 94V-0 61.4210001
TABOX 120x60x30 ABS sv šed 61.4360001
TABOX 150x80x60 ABS sv š 61.4470001
TABOX 190x100x60 ABS sv š 61.4540001
TABOX 150x80x30 ABS sv šedá 61.4130001