| Manufacturer: ESSE-CI |
|
| Světelný výkon: | 3566 lm |
| Vyzařovací charakteristika: |
Střední Symetrická |
| Materiál: | Hliník |
| Příkon svítidla: | 26 W |
| Ingress protection: | IP40 |
| Nouzový zdroj: | NE |
| Color: | black |
| Height: | 160 mm |
| Průměr: | 110 mm |
| Třída ochrany (CLASS): | I. |
| Světelný zdroj: | LED |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Type of installation: | surface mounting |
| Dimming: | Yes |
| Series: | TERES |
| Power supply: | 220-240 VAC |
| Number of pieces in package: | 1 |