| Manufacturer: Performance In Lighting |
|
| Světelný výkon: | 7610 lm |
| Vyzařovací charakteristika: |
Kruhová Symetrická Úzká |
| Hloubka: | 114 mm |
| Materiál: |
Hliník Sklo |
| Příkon svítidla: | 85 W |
| Ingress protection: | IP66 |
| Color: | anthracite gray |
| Width: | 275 mm |
| Height: | 315.5 mm |
| Třída ochrany (CLASS): | II. |
| Světelný zdroj: | LED |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Power supply: | 220-240 VAC |
| Number of pieces in package: | 1 |