| Manufacturer: ESSE-CI |
|
| Světelný výkon: | 1152 lm |
| Vyzařovací charakteristika: |
Symetrická Úzká |
| Materiál: | Hliník |
| Příkon svítidla: | 13 W |
| Ingress protection: | IP44 |
| Color: | black |
| Height: | 131 mm |
| Průměr: | 80 mm |
| Třída ochrany (CLASS): | II. |
| Světelný zdroj: | LED |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Type of installation: |
surface mounting ceiling |
| Dimming: | Yes |
| Series: | HALL LED |
| Power supply: | 230-240 VAC |
| Number of pieces in package: | 1 |
HALL LED CEILING 15W 3K 28PG15K3B
HALL LED CEILING 21W 4K D 28PG21K4DB
HALL LED CEILING 15W 3K EM 28PG15K3EMB
HALL LED CEILING 15W 4K 28PG15K4B
HALL LED CEILING 21W 3K 28PG21K3B
HALL LED CEILING 21W 3K EM 28PG21K3EMB
HALL LED CEILING 21W 4K 28PG21K4B
HALL LED CEIL. 13W 4K D 28VT13K450SEDBK