| Manufacturer: ESSE-CI |
|
| Světelný výkon: | 1242 lm |
| Vyzařovací charakteristika: |
Střední Symetrická |
| Materiál: | Hliník |
| Příkon svítidla: | 15 W |
| Ingress protection: | IP44 |
| Nouzový zdroj: | ANO |
| Color: | white |
| Height: | 90 mm |
| Průměr: | 204 mm |
| Třída ochrany (CLASS): | I. |
| Světelný zdroj: | LED |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Type of installation: |
surface mounting ceiling |
| Dimming: | No |
| Materiál těla: | Polykarbonát |
| Power supply: | 230-240 VAC |
| Number of pieces in package: | 1 |
HALL LED CEILING 15W 3K 28PG15K3B
HALL LED CEILING 21W 4K D 28PG21K4DB
HALL LED CEILING 15W 3K EM 28PG15K3EMB
HALL LED CEILING 15W 4K 28PG15K4B
HALL LED CEILING 21W 3K 28PG21K3B
HALL LED CEILING 21W 3K EM 28PG21K3EMB
HALL LED CEILING 21W 4K 28PG21K4B
HALL LED CEIL. 13W 4K D 28VT13K450SEDBK