Contact us

Load

News

26.07.2021 Ucelený přehled našich produktů na jednom místě

Ucelený přehled našich produktů na jednom místě

Společnost ENIKA.CZ zastupuje více než 30 let celou řadu zahraničních renomovaných výrobců svítidel a elektro komponentů. Většinu dodávaných součástek sami testujeme a používáme i do našich vlastních výrobků řídicího systému osvětlení a stínění Poseidon®.

22.07.2021 Vhodné příslušenství pro všechny krabičky Modulbox

Vhodné příslušenství pro všechny krabičky Modulbox

Pro všechny své DIN krabice z řad Modulbox One, XT, XTS a Compact nabízí Italtronic i vhodné příslušenství v podobě krytů svorkovnic.

19.07.2021 TYK+ svítidlo tvořící atmosféru noční architektury

TYK+ svítidlo tvořící atmosféru noční architektury

NOVINKA TYK+ od společnosti Performance iN Lighting je elegantní kombinací profesionálního využití nejnovějších technologií dostupných pro světelnou architekturu. Každá optika navržená na míru má požadovaný účinek, který zajišťuje výjimečně ostrý, homogenní a mimořádný světelný efekt. Krása a čistý design obohacují technickou duši svítidla.

01.07.2021 Projekt Qanto - od návrhu osvětlení k realizaci

Projekt Qanto - od návrhu osvětlení k realizaci

Vlastním vývojem a výrobou řídicího systému osvětlení Poseidon přinášíme do kancelářských, průmyslových a veřejných budov významné úspory energií, bezpečnost a zajišťujeme světelnou pohodu na pracovištích.

29.06.2021 Konektorové rozbočky pro signálové i výkonové aplikace

Konektorové rozbočky pro signálové i výkonové aplikace

Pro usnadnění vytváření paralelních bočníků vyvinula společnost Techno nové konektorové rozbočky řady TH625, jejichž kompaktní rozměry a konstrukce je činí vhodnými pro všechny typy signálových a výkonových aplikací. Rozbočka je kompatibilní s konektory z řady TH381, které mají průměr těla pouhých 14 mm a jsou na trhu nejtenčími konektory s parametry krytí IP69K, čímž jsou vhodné pro stísněné prostory s mokrým prostředím.

24.06.2021 Ultranavimec - nový typ ovladače postavený na pevných základech

Ultranavimec - nový typ ovladače postavený na pevných základech

Ultranavimec™ je jednoduchý, atraktivní směrový ovladač s intuitivním a ergonomickým designem, ideální pro aplikace v náročném prostředí a omezeném prostoru. Ultranavimec si můžete přizpůsobit Vašim osobním potřebám podsvětlením, šesti standardními barvami hmatníků a možnostmi symbolů UV tiskem, nebo leptáním laserem. Je možná i zcela vlastní volba barvy hmatníku a značení.

07.06.2021 MACH LED PLUS.seventy - světlo do nejtěžších podmínek!

MACH LED PLUS.seventy - světlo do nejtěžších podmínek!

Představujeme Vám výkonné svítidlo MACH LED PLUS.seventy od předního výrobce v oblasti osvětlení, německé společnosti Waldmann. MACH LED PLUS.seventy zajišťuje širokoúhlé osvětlení, které je vhodnou alternativou za klasická trubková svítidla a také vhodnou náhradou počátečního vybavení strojů.

04.06.2021 Chladiče do DPS - široká nabídka pro Vaše aplikace!

Chladiče do DPS - široká nabídka pro Vaše aplikace!

V naší nabídce naleznete široký výběr různých velikostí a druhů chladičů italského výrobce Ellediesse.

25.05.2021 Senzory Poseidon® v boji proti COVID-19

Senzory Poseidon® v boji proti COVID-19

Jedno z nejsledovanějších témat moderního stavitelství je měření kvality vzduchu. V budovách trávíme většinu našeho aktivního života, a proto špatná kvalita vzduchu může velmi negativně ovlivňovat naše zdraví. S ohledem na aktuální problémy spojené s šířením viru COVID-19 je dokázáno, že kvalita vzduchu a relativní vlhkost vzduchu má na šíření viru velký vliv (v sušších místnostech je šíření viru mnohem vyšší než v místnostech s relativní vlhkostí 40-60 %). Pomocí CO2 senzorů Poseidon® lze vizuálně i akusticky detekovat aktuální stav CO2 a v případě potřeby prostor vyvětrat. V kombinaci s nadřazeným systémem lze sledovat i teplotu a relativní vlhkost a řídit výměnu vzduchu v místnosti automaticky.

Log In

Forgot your password? Don't worry. We will send you a new one.
Not registered yet? Create new account